V době od 15. 6 do 23. 6 a od 29. 6 do 14. 7 máme dovolenou. Balíčky Vám budeme posílat hned po navrácení zpět a nabrání sil. Budeme na e-mailu i telefonu pokud budete mít jakýkoliv dotaz. Děkujeme za pochopení

Samolepky jahoda

Tyto papírové nálepky s jahodami jsou ideální pro oživení vašich domácích džemů, želé a dalších zavařenin. Roztomilý kreslený jahodový design dodá vaší spíži zábavný a hravý nádech.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 154
35 Kč
Akce 5+2 zdarma

Kupte si 7 archů malovaných papírových samolepek a 2 z nich máte ZDARMA.

Vybírat můžete jakékoliv samolepky označené 5+2.

 

Akce trvá do 31.12.2024

Samolepky jahoda
jahoda
Tip 5 + 2
Doprava zdarma nad 1000 Kč
Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Za to dáreček vám přibalím vždycky

Živé červené jahody budou vypadat nádherně na každé skleněné nádobě. Ať už vyrábíte jahodový džem nebo kompot, tyto nálepky vám umožní stylově předvést svou nejnovější várku. Domácí kuchaři, kteří milují zavařování, si užijí přizpůsobitelný způsob označování svých domácích výtvorů. Samolepky vám umožní zvýraznit ovoce uvnitř, aniž byste museli ručně psát štítky. Darujte svým přátelům a rodině sklenice zavařenin zdobené těmito poutavými samolepkami!

Doporučení

Před samotnou aplikací samolepek je nutné povrch důkladně očistit od veškerých nečistot a odmastit. Poté důkladně a rovnoměrně přitlačte samolepku na čistý a suchý povrch i na okrajích. 

 

DanielaDesign na Firmy.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Na marmošky a jiné dobroty
Materiál: Samolepící papír
Rozměr archu: 16,5x11,5 cm
Ilustrace: ručně s láskou na pc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Daniela Design se zabývá převážně tvorbou samolepek, ilustrací a grafiky.

 

Něco o autorce:

Česká ilustrátorka a grafička na volné noze si svůj e-shop založila v roce 2021, při konci mateřské dovolené. Největší inspirací při tvorbě jsou jí její děti, příroda, filmy, osobité myšlenky a nálady. Miluje organizaci domova, úklid, pečení, vaření, zvířata a umění.