V době od 24. 6 do 14. 7 máme dovolenou. Balíčky Vám budeme posílat hned po navrácení zpět a nabrání sil. Budeme na e-mailu i telefonu pokud budete mít jakýkoliv dotaz. Děkujeme za pochopení

Balíček samolepek Nej koření a bylinky Voděodolné

Označte své koření a bylinky stylově s touto předpřipravenou sadou! Tyto elegantní, průhledné štítky uspořádají vaši skříňku na koření jako nikdy předtím.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 76
249 Kč
Balíček samolepek Nej koření a bylinky Voděodolné
prusvitne samolepky na korenky
Tip
Doprava zdarma nad 1000 Kč
Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Za to dáreček vám přibalím vždycky
  • Obsahuje štítky pro běžné koření a bylinky
  • Průsvitný podklad činí obsah dobře viditelným
  • Lepicí podklad bezpečně přilne ke sklenicím a lahvím

Uspořádejte si koření a bylinky pomocí snadno čitelných, průhledných štítků, díky nimž budou vaše sklenice vypadat jednotně a elegantně. Vodotěsné provedení udrží štítky úhledně na svém místě i po umytí sklenic. S touto sadou budete vždy na první pohled vědět, co je uvnitř! Domácí kuchaři, kteří chtějí organizovanou, esteticky příjemnou sbírku koření, si tuto sadu nálepek zamilují. Dejte sbohem tajemným dózám a honbě za tím správným kořením. S označenými sklenicemi úhledně seřazenými bude vaření a pečení jednodušší a příjemnější.

DOPORUČENÍ

Před samotnou aplikací samolepek je nutné povrch důkladně očistit od veškerých nečistot a odmastit. Poté důkladně a rovnoměrně přitlačte samolepku na čistý a suchý povrch i na okrajích. Před mytím vyčkejte aspoň 48 hodin aby samolepka stihla pořádně zaschnout. 

 

DanielaDesign na Firmy.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Štítky na koření a bylinky
Průměr 1 samolepky: 3,5 cm
Materiál: Průsvitná pvc fólie s lesklou laminací
Počet samolepek: 24 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Daniela Design ® se zabývá převážně tvorbou samolepek, ilustrací a grafiky.

 

Něco o autorce:

Česká ilustrátorka a grafička na volné noze si svůj e-shop založila v roce 2021, při konci mateřské dovolené. Největší inspirací při tvorbě jsou jí její děti, příroda, filmy, osobité myšlenky a nálady. Miluje organizaci domova, úklid, pečení, vaření, zvířata a umění.